Doğuş Kozmetik A.Ş; Johnson Wax markasının ürün gruplarından; Pronto, Mr.Muscle, Glade, Raid gibi markaların 1993 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.Doğuş Kozmetik A.Ş olarak 1970’den beri Evyap markasının ürün gruplarından; Arko MEN, Duru, Fax, Arko Nem, Privacy, Blade, Emotion, Evy Baby, Activex, First Class ve Bellissima markalarının distribütörlüğünü yapmaktayız.2009 yılından beri Philips Lightining Grup’un distribütörlüğünü yapmaktayız.1995 yılından beri temizlik ürünlerini bünyesinde barındıran Vileda’nın distribütörlüğünü yapmaktayız.1995’den beri bir kozmetik firması olan L’oreal’in distribütörlüğünü yapmaktayız.2011 yılından beri birçok kişisel bakım ürününü bünyesinde barındıran Herbaderm’in distribütörlüğünü yapmaktayız.2012’den beri çeşitli saç şekillendirme makinelerini bünyesinde barındıran Parlux’un distribütörlüğünü yapmaktayız.Bir kişisel bakım markası olan Sebamed’in 2017’den beri distribütörlüğünü yapmaktayız.Çeşitli bebek ürünlerini bünyesinde barındıran Bambino’nun 2017’den beri distribütörlüğünü yapmaktayız.Johnson Wax

Doğuş Kozmetik A.Ş; Johnson Wax markasının ürün gruplarından; Pronto, Mr.Muscle, Glade, Raid gibi markaların 1993 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

Evyap Gıda

Doğuş Kozmetik A.Ş; Evyap Gıda markasının ürün gruplarından; Fax, Duru, ActiveX, Evy Baby gibi markaların 1957 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

Philips Lightining

Doğuş Kozmetik A.Ş; Philips Aydınlatma markasının ürün gruplarının (Halojen ve Led Grubu) 2009 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

Evyap Aromel Cosmetic

Doğuş Kozmetik A.Ş; Evyap Aromel Cosmetic markasının ürün gruplarından; Privacy, Blade, Emotion, Bellissima gibi markaların 1957 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

Vileda

Doğuş Kozmetik A.Ş; Vileda markasının 1994 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

L'oreal

L’oreal Company has a lot of brands like L’oreal Paris, Elseve, Studio Pro, ColoRista, Botanicals Fresh Care, Studio Line, Maybelline, Garnier, Excellence ve Dermo in their structure. Dogus Kozmetik A.S. is an exclusive distributer of Loreal Products since 1995.


KEŞFET

Herbaderm

Doğuş Kozmetik A.Ş; cilt ve vücut bakım ürünü markası olan Herbaderm’in 2010 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

Parlux

Doğuş Kozmetik A.Ş; İtalyan Parlux (profesyonel fön makinesi) markasının 2013 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

Sebamed

Doğuş Kozmetik A.Ş; Sebamed markasının ürün gruplarından; Deotak, Gvynia, Depitak, Omega Pharma gibi markaların 2017 başından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

Bambino

Doğuş Kozmetik A.Ş; bebek ürünleri markası Bambin’nun o 2016 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET