Cosmoprof

1996’da lanse edilen COSMOPROF ASYA, şu anda Asya’da önde gelen B2B uluslararası güzellik ticareti gösterisidir. 2017 fuarı 98,000m2’lik yerleşkesiyle en geniş fuar alanı ve 49 ülkeden gelen 2,698 katılımcı, 24 ülke ve stand, 129 ülkeden gelen 76,818 ziyaretçisi ile en yüksek katılımcı rakamına sahiptir.


BeautyEurasia

BeautyEurasia Avrasya'nın en büyük ve en başarılı güzellik ve kozmetik fuarıdır ve her yıl 550'yi aşkın firmayı ağırlar. Ulusal ve uluslararası üreticilere ve markalara pazardaki paylarını arttırmak için eşsiz bir ticaret platformu sunar.

Beautyworld Middle East

Her zaman kusursuz ve kendini yeniden keşfeden Beautyworld Orta Doğu, güzellik ve sağlık endüstrisi için daha geniş bir bölgenin ilk ticaret ve iletişim ağını meydana getirdi.

Beautyworld Orta Doğu fuarı tam anlamıyla beklenmedik bir başarı yakaladı. 22.si düzenlenen Beautyworld Orta Doğu fuarı ilgi çekici seçenekleri, inanılmaz içeriğini ve büyüleyici görünüşünü güzellik ve sağlık endüstrisinin geleceğine iletti. Bu fuar 42,000’in üzerinde ziyaretçiyi ve 57 ülkeden gelen 1570’in üzerinde seçkin katılımcıyı misafir etti.


Johnson Wax

Doğuş Kozmetik A.Ş; Johnson Wax markasının ürün gruplarından; Pronto, Mr.Muscle, Glade, Raid gibi markaların 1993 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

Evyap Gıda

Doğuş Kozmetik A.Ş; Evyap Gıda markasının ürün gruplarından; Fax, Duru, ActiveX, Evy Baby gibi markaların 1957 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

Philips Lightining

Doğuş Kozmetik A.Ş; Philips Aydınlatma markasının ürün gruplarının (Halojen ve Led Grubu) 2009 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

Evyap Aromel Cosmetic

Doğuş Kozmetik A.Ş; Evyap Aromel Cosmetic markasının ürün gruplarından; Privacy, Blade, Emotion, Bellissima gibi markaların 1957 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

Vileda

Doğuş Kozmetik A.Ş; Vileda markasının 1994 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

L'oreal

L’oreal Company has a lot of brands like L’oreal Paris, Elseve, Studio Pro, ColoRista, Botanicals Fresh Care, Studio Line, Maybelline, Garnier, Excellence ve Dermo in their structure. Dogus Kozmetik A.S. is an exclusive distributer of Loreal Products since 1995.


KEŞFET

Herbaderm

Doğuş Kozmetik A.Ş; cilt ve vücut bakım ürünü markası olan Herbaderm’in 2010 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

Parlux

Doğuş Kozmetik A.Ş; İtalyan Parlux (profesyonel fön makinesi) markasının 2013 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

Sebamed

Doğuş Kozmetik A.Ş; Sebamed markasının ürün gruplarından; Deotak, Gvynia, Depitak, Omega Pharma gibi markaların 2017 başından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET

Bambino

Doğuş Kozmetik A.Ş; bebek ürünleri markası Bambin’nun o 2016 yılından bu yana dağıtımını yapmaktadır.


KEŞFET